Skip to content

KONSULTATSIOONID

Tervislik toit ja läbimõeldud kutsika kasvatamine on looma õnneliku, pika ja terve elu üks nurgakivisid. Nii nagu ka inimestega, on ka lemmikute omaga – on palju nüansse, mida peab teadma.

Kõik meie konsultatsioonid on rätsepmeetodile tuginevad.

TUBLI KOERA TAGAB TEADLIK KOERAJUHT.

Toitumiskonsultatsioon

Vaatame üle Sinu looma toitumise (põhitoit ja maiused), liikumise ja elustiili. Vastavalt omaniku soovile (nt kaalus tõsta, kaotada või vahetada toitu) anname soovitused, mida tuleks muuta. Räägime üle ka selle, kas peaks koerale toidulisandeid andma ja kui jah, siis kui palju. Analüüsi ja soovituse käigus võtame arvesse looma arenguetappi, tervislikku seisundit, tõugu ja teisi omapärasid. See analüüs sobib hästi üle- ja alakaalulistele loomadele, kutsikatele, tiinetele ja imetavatele loomadele. Konsultatsioon sobib ka hästi neile, kes tahavad oma looma viia üle toortoidule.

Konsultatsioonile eelneb põhjalik ankeedi täitmine ning järgneb kirjalikud soovitused ja kuni 20 minutit videokõne.

Konsultatsiooni hind on 50 eurot.

Kutsika konsultatsioon

Konsultatsioon koosneb neljast osast: küsitlus, vaatlus koos esmaste soovitustega, analüüs ja nõuanded (vajadusel ka videoõpetus). Konsultatsiooni käigus tuvastan, millised on võimalikud probleemkäitumised ja kuidas neid ennetada. Lisaks pakun lahendusi muredele nagu tualetikombed, rihmast tirimine, koduse keskkonna hävitamine, järjepidev tähelepanu otsimine jne. 

Konsultatsioon maksab 50 eurot.

Tunnipõhine konsultatsioon

Saame arutada kutsika kasvatamise või koerte/kasside toitmise teemal, kuid kohtumise järgselt ei valmi dokumenti või analüüsi. See sobib hästi inimestele, kes soovivad saada kiiret tagasisidet looma käitumisele või toitumisele.

Sellise kohtumise hind on 35eur/h Tallinnas.

Kui Sa ei leidnud meie hinnakirjast enda lemmikule sobivat lahendust, siis kirjuta info@echotribe.ee ning leiame koos sobiva lahenduse.

LISATEENUSED:

  • Koera jalutus omanikuta – 25 eur/h.
  • Koera jalutus omanikuga ning omaniku juhendamine 35 eur/h.
  • Koerahoid looma kodus 50 eur/24h.
  • Järelnõustamine kuni 30 minutit veebis 6 kuu jooksul – 30 eurot.
  • Kodus tehtava toidu personaalne retsept – 1 menüü 25 eurot, 2 menüüd 35 eurot, 3 menüüd 40 eurot.

Soovid konsultatsiooni? Kirjuta info@echotribe.ee.