Skip to content

KONSULTATSIOONID

Tervislik ja kvaliteetne toit on looma õnneliku, pika ja terve elu üks nurgakivisid. Nii nagu ka inimeste toitumisega, on ka lemmikute omaga – on palju nüansse, mida peab teadma. Meie toitumisnõustaja aitab valida sobiliku toidu, teeb toitumisanalüüsi või juhendab teid toortoidumaailmas.

Kõik meie konsultatsioonid on rätsepmeetodile tuginevad.

TUGEVA TERVISE NURGAKIVI ON TERVISLIK TOIT.

Toitumis-konsultatsioon

Vaatame üle Sinu looma toitumise (põhitoit ja maiused), liikumise ja elustiili. Vastavalt omaniku soovile (nt kaalus tõsta, kaotada või teised eesmärgid) anname soovitused, mida tuleks muuta. Räägime üle ka selle, kas peaks koerale toidulisandeid andma ja kui jah, siis kui palju. Analüüsi ja soovituse käigus võtame arvesse looma arenguetappi, tervislikku seisundit, tõugu ja teisi omapärasid. See analüüs sobib hästi üle- ja alakaalulistele loomadele, kutsikatele, tiinetele ja imetavatele loomadele.

Konsultatsioonile eelneb põhjalik ankeedi täitmine ning järgneb kirjalikud soovitused ja kuni 20 minutit videokõne.

Konsultatsiooni hind on 45 eurot. Võimalik on juurde osta detailne mikro- ja makroainete analüüs (alates 35 eurot), mis eeldab omanikult toitumispäeviku täitmist 7 päeva jooksul.

Lemmikloomale toidu valimine

Kuidas valida koeratoitu? Kuidas valida kassitoitu? Kui palju on normaalne maksta? Miks on üks toit parem kui teine? Kui palju peaksin loomale süüa andma?

Enne konsultatsiooni palun sul anda igakuise toitumiseelarve ja taustinfot looma kohta. Vastavalt Sinu eelarvele ja looma omapäradele annan kuni 3 soovitust, mis toitu ja kust oma loomale osta. Soovitusi ei anna niisama, vaid jälgin, et tegu oleks võimalikult kvaliteetse toiduga.

Konsultatsioon hind algab 30 eurost. Sel juhul saadan sulle e-kirjaga oma soovitused lühikeste kommentaaridega. Kui soovid valikute üle arutleda, siis tuleb tasuda 45 eurot ning konsultatsioon sisaldab ka videokõne (20min).

Toortoidu konsultatsioon

Aitame sul lahti mõtestada, kuidas on kõige mõistlikum Su lemmikule toortoitu anda – teha ise või osta (ja kust üldse osta). Kui oled otsustanud ise valmistada, siis teeme kindlaks, et lemmik saaks kõik vajalikud ained kätte. Räägime üle, millele tuleks tähelepanu pöörata ning mida tasuks toidule juurde anda. Kui on tekkinud muresid või hirme, siis leiame ka neile lahenduse. Kui lähed alles toortoidule üle, siis teen Sulle ka juhendi ja annan soovitused valmistamise osas.

Konsultatsiooni eel palun täita küsitluse, et saaksin end võimalikult hästi Sinu lemmiku toiduga kurssi viia. Seejärel teen sinuga videokõne (20min), kus räägime küsitluses välja toodud küsimused/mured läbi. Konsultatsiooni maksumus algab 45 eurost.

Konsultatsioone pakume ka kliendi kodus. Lisandub väljasõidutasu.

Kui Sa ei leidnud meie hinnakirjast enda lemmikule sobivat lahendust, siis kirjuta info@echotribe.ee ning leiame koos sobiva lahenduse.

LISATEENUSED:

  • Videokõne lisaaeg 20 minutit – 25 eurot.
  • Järelnõustamine kuni 30 minutit veebis 6 kuu jooksul – 30 eurot.
  • Kodus tehtava toidu personaalne retsept – 1 menüü 25 eurot, 2 menüüd 35 eurot, 3 menüüd 40 eurot.

Soovid konsultatsiooni? Kirjuta info@echotribe.ee.