Skip to content

Koerahoid ja -jalutus

Kui Sinu neljakäpaline sõber on hoitud, siis saad rahus puhata.

Tutvumine – 10 eur/h

HOID
Päevahoid kuni 3h – 20 eur
Päevahoid kuni 12h – 35 eur
Ööpäevahoid – 45 eur
Lisatund – 5 eur/h
Kutsikate hoiu puhul lisandub 5 eurot.

JALUTAMINE JA/VÕI SELTSIMINE
45min – 15 eur
60min – 20 eur
90min – 25 eur

Kui on soov, et koer jalutaks kodupiirkonnast kaugemal, siis lisandub transporditasu 2-10 eur/ots.

Teenuste eest tuleb tasuda ettemaks. Kui teenus tühistatakse, siis ettemaks tagastakse 7 päeva enne 100%, 4 päeva enne 50%, 2 päeva enne 20%, 47h enne 0%.

Südamega hoid

Olen kogenud koerahoidja ja -jalutaja Tallinnas. Hetkel õpin koerte ja nende inimeste treeneriks. Minu haridustee on minu kodulehel.

Oma tegemistes kannan hoolt, et kutsid saaksid võimalikult mitmekülgse ja liigile vajaliku kogemuse osaliseks. Seetõttu leian neile võimalused jooksmiseks, kaevamiseks, ninatööks (nii toas kui ka õues), ujumiseks, mänguks ning hea kontakti hoidmiseks teeme harjutusi. Otseloomulikult jagan ka hoiukoerale musisid ja kallisid ning kui tohib, siis võtan öösel voodisse magama. Hoiu- ja jalutusklientideks võtan ka koeri, keda vaevab üksildusärevus, ärevus, ressursikaitse (v.a inimesed) ja reaktiivsus.

Pakun huvilistele kodustes tingimustes koerahoidu. Elame Tallinnas kortermajas, mille lähedal on looduskaunid kohad. Minu kodus kasvab väga sõbralik väike Ameerika lambakoer Echo, kassid ja mõned terraariumi elanikud, kelle tegemisi saab jälgida IG kontol. Echo ulatab meeleldi oma käpa teiste koerte hoidmisel, kiisud on otsustanud kõrvalt vaadata.

Turvalisus on minu jaoks väga oluline – koertel on peal GPS, kodus on kaamerad ning väljas kasutan turvalisi rihmasid. Olen eraldi õppinud ka koertele esmaabi andmist.

Koostöö alustamine

 1. Suhtleme internetis ja teeme kindlaks, et meie koostöö võiks toimida. Täidad kliendiankeedi, mis annab mulle ülevaate Sinu käpalisest.
 2. Saame kokku ja tutvume! Sellele kulub 30-90 minutit, sõltuvalt koerast.
 3. Räägime läbi, kas ja millistel tingimustel lähme koostööga edasi.
 4. Kui loom tahab tulla hoidu, siis teeme proovihoiu vähemalt 3h.
 5. Sõlmime lepingu.
 6. Ja alustamegi koostööd!

Koostööalused

 • Oleme üksteise suhtes ausad ja lugupidavad.
 • Hoiu ajal ei ole koer üksinda ega puuris, v.a juhtudel, kui see on tavapärase koera rutiini osa ning omanik ise soovib sellist lähenemist.
 • Hoidu ei võta koeri, kelle puhul kasutatakse füüsilist karistust, elektririhma või ogadega rihma.
 • Kui koeral on kasutusel (pool)poov rihm, siis palun sellest teavitada ning võimalusel asendada need hoiu/jalutuse ajaks tavalise kaelrarihmaga või traksidega.
 • Esmakordsete hoiuklientidega tuleb teha proovihoid vähemalt 3h, mis on on päevahoiu hinnakirja järgi.
 • Minu poolt on tagatud mänguasjad, kakakotid ja maiuseid.
 • Kui hoiukoer lõhub esemed, mille väärtus on rohkem kui 30 eurot, siis tuleb omanikul hüvitada eseme maksumus 100%. Erandiks on rihmad, traksid, mänguasjad, maiusekott.
 • Leppides kokku hoiu- ja/või jalutusteenuse, siis omanik nõustub välja toodud tingimustega.

Kui Sa ei leidnud meie hinnakirjast enda lemmikule sobivat lahendust, siis kirjuta info@echotribe.ee ning leiame koos sobiva lahenduse.

Soovid konsultatsiooni? Kirjuta info@echotribe.ee.